Azadibar tanıtımlar

For Every Business

yat kiralama , çeşme yat kiralama , bodrum yat kiralama

yat kiralama , çeşme yat kiralama , bodrum yat kiralama

SAVA YAT KİRALAMA

Sava Yat Kiralama olarak sektörde 10 yıldır profesyonel olarak hizmetinizde Ege’nin incisi Göcek, Marmaris, Çeşme ve Bodrum gibi önemli ve muhteşem tatil merkezlerinde son derece lüks yatlarımız, teknelerimiz ve guletlerimiz ile hizmet vermekteyiz. İster satılık, isterseniz de kiralık olarak yatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bizleri arayarak detaylı bilgileri, fiyat bilgilerini ve hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan ne varsa sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. “Kabin kiralama”, “devreyat” hizmetleri, “uluslararası nakliyat işlemleri”, “yelkencilik eğitimleri”, “yatçılık eğitimleri” ve daha fazlasını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sürekli olarak dezenfekte edilen yatlarımız bakımlı olup 1. Sınıf kalite malzemeden yapılmıştır.
Müşteri memnuniyeti ilk ilkemiz olup daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. İlk amacımız sizlerin mutlu ve iyi gün, günler geçirmeniz olacaktır. Tatilinizin, özel günlerinizin keyifli ve eşsiz geçmesi sizin ve bizim için çok değerli bir anı olarak kalacaktır.

PROFESYONEL YAT KİRALAMA
Bodrum yat kiralama hizmetimiz, uygun fiyat koşulları altında kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kiralamanın her hizmetinde profesyonel bir şekilde hareket ediyoruz. İster Bodrum’da olun ister Göcek’te isterseniz çeşme yat kiralama  olun siz neredeyseniz “SAVA YAT KİRALAMA” orada. Balayı, iş toplantısı, sevdikleriniz ile keyifli vakitler geçireceğiniz, romantik bir akşam yemeği, düğün, kına, nişan merasimleriniz için unutulmaz bir anı olarak kalmasını istiyorsanız tam size göre bir teklif. Yatların boylarını, kaç kişilik olduğunu ve yatlar ile ilgili genel bilgileri Web Sitemiz www.savayatkiralama.com aracılığı ile veya telefondan 7/24 siz değerli müşterilerimiz ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercihleriniz ve düşünceleriniz bizim için değerli ve çok önemlidir.

YELKENCİLİK EĞİTİMLERİ
Yelkencilik Eğitimi: Profesyonel ekip kadromuz ile birlikte verilmesi sağlanmaktadır. Eğitimler sayesinde daha iyi bir bilgilere ve eğitimlere sahip olabilirsiniz.

www.savayatkiralama.com