Azadibar tanıtımlar

For Every Business

İzmir havalimanı alaçatı transfer , İzmir havalimanı bodrum transfer , İzmir havalimanı çeşme transfer

İzmir havalimanı alaçatı transfer , İzmir havalimanı bodrum transfer , İzmir havalimanı çeşme transfer

Turna Tourism İzmir

Turna Tourism olarak İzmir’de havalimanı için transfer hizmetlerimizi sunmaktayız. İhtiyacınıza yönelik uygun fiyatlar da son model vito, taksi ve minibüs araçlarımız ile kişiye özel VIP hizmet sunuyoruz.

İzmir havalimanı Alaçatı transfer hizmeti sunan Turna Tourism, sizlere uygun ücretler de kaliteli transfer hizmetleri sunuyor. Minibüs, vito ve taksi araçlarımız ile kişiye özel VIP servis hizmeti sunmaktayız. Özellikle iş veya tatil nedeni için İzmir’e seyahat eden müşterilerimize araç kiralama hizmetlerimizi güvenilir bir şekilde sunuyoruz. Firmamız İzmir genelinde araç kiralama hizmetlerini sürdürmektedir.  Güvenilir, kaliteli ve uygun ücretler de sizlere konforu sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize İzmir havalimanı Bodrum transfer hizmetlerimizi sunuyoruz. 2012 yılından bu yana geniş araç filomuz ile İzmir genelinde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda hizmetlerimiz Türkiye genelinde de devam etmektedir. Sizler de İzmir’e geldiğinizde trafik sorunundan etkilenmek istemiyorsanız uygun ücretlerde araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İzmir havalimanı Çeşme transfer hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İzmir havalimanına istediğiniz model aracı getirerek sizlere konforlu bir tatil sunuyoruz.

www.turnatourism.com