Azadibar tanıtımlar

For Every Business

tercüme bürosu, tercüme büroları, tercüme firması

tercüme bürosu, tercüme büroları, tercüme firması

Profesyonel Tercüme Bürosu

Dünya dillerini bilen profesyonel tercümanlardan çeviri işi yaptırmak isteyen kişilerin tercih ettiği profesyonel bir iş alanıdır.

Tercüme bürosu Yet Çeviri Ltd. şirketimiz hem Ulusal hem de Uluslararası profesyonel seviyede tercüme projelerini gerçekleştiren ve sektörde başarılı bir tercüme bürosu olarak tanınmaktadır. 2009 yılından itibaren uzman kadrosu ile sözlü ve yazılı tercüme hizmetlerini vermektedir. Müşterilerine vermiş olduğu yüksek kaliteli hizmetten dolayı sektörde farkını ortaya koyarak uzman ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Güvenilir, güçlü, dinamik ve tamamen müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile çevirilerinizi istekleriniz ve gereksinimlerinize göre gerçekleştirmekteyiz. Uygun ücretlerde çeviri hizmeti sunan güvenilir bir tercüme bürolarından biriyiz. Teslimatlarımız’ ı zamanında gerçekleştirme güvencesi ile sizlere hizmet sunuyoruz. Optimize edilmiş iş akışımız ile sektör de en fazla tercih edilen tercüme bürosuyuz.

Kalite Garantisi ve İş Güvencesi

Tercüme firması alanında profesyonel çevirmenler ile sizlere hizmet vermektedir. Dünya’ nın önde gelen başarılı çevirmenleri ile kalitemizi güvencemiz ile destekliyoruz. Yapılan çevirilerden memnun kalmazsanız ki öyle bir ihtimal oldukça düşük olsa da firmamız ücretsiz olarak çevirilerin kontrolü sağlanarak sizlere yeniden iletilmektedir.

www.tercumesirketi.com