Azadibar tanıtımlar

For Every Business

Profesyonel Yangın Söndürme Sistemleri

Profesyonel Yangın Söndürme Sistemleri

Profesyonel Yangın Söndürme Sistemleri

Yaşam ve çalışma alanlarında meydana gelmesi muhtemel yangınlara karşın profesyonel ve güvenilir yangın söndürme sistemlerinin kullanılması gerekiyor.

Yaşam ve çalışma alanlarında oluşabilecek yangınların çıkış noktaları ve nedenleri çok farklı olabiliyor. Bu sebeple yangınların çıkış noktası ve çeşitlerine göre en doğru önlemlerin alınması ve en ideal yangın söndürme sistemlerinin kullanılması gerekiyor. Firmamız bu anlamda kalite, teknoloji ve verimlilik anlamında dün ya standartlarında yangın söndürme sistemlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz.

null
Firmamız tarafından sunulan Fm200 gazlı yangın söndürme sistemleri ile birlikte hem kullanıldığı alana hiçbir fiziki zarar vermemesi hem de insan sağlığının tehdit edici hiçbir özelliğinin olmaması ile büyük bir ilgi görüyor. Bu sistemler açığa çıkan yangının fiziki anlamda çıktığı ortama zarar vermeden söndürülmesinde son derece etkili oluyor.

Novec1230 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

Firmamız bünyesinde çok çeşitli yangın söndürme sistemlerini bulabiliyorsunuz. Bunlar içerisinde yer alan Novec1230 gazlı yangın söndürme sistemleri hem otomatik hem de elle çalışma özelliğine sahip olması ile birlikte değerli mal ve eşyaların bulunduğu yerlerde ki olası yangınların söndürülmesinde oldukça etkili bir sistemdir. Firmamız tarafından özellikle yiyecek içecek endüstrisinde üretimde yoğun bir şekilde kullanılan davlumbaz içi yangın söndürme sistemleri hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede yasal anlamda zorunlu olan davlumbazların olası yangınlara karşı otomatik olarak müdahale edilebiliyor.

fenixyangin.com.tr