mutfak gideri açma, gider açma, lavabo gideri açma

Bursa Gider Açma Hizmeti

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle Bursa ilinde profesyonel yetişmiş uzman kadromuzla gider açma ve su kaçak tespiti ve arıza tamiri hizmeti vermekteyiz.
Gider Açma
Gider açma işlemi son derece teknolojik cihazlar ve uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Firmamız daima yenilikleri takip ederek son teknolojik cihazlarla hızlı ve pratik gider açma hizmeti vermektedir.
Tıkanıklık Açma

Tıkalı klozet ve lavabonuz olabilir bunun için firmamızla iletişime geçerek hizmet almanız yeterli olacaktır. lavabo gideri açma Uzman ekibimiz kırmadan arıza tespiti yaparak sorunu tespit eder ve sadece sorunlu olan bölge kırılarak az hasarla tıkalı mutfak gideri açma işleminizi tamamlarız.
Kanal Açma
Kanal açma işlemi yılın belli döneminde yapılması gereken bir işlemdir. Yağmur, çamur veya yağ birikintileri kanalların tıkanmasını sağlayabilir. Kanal açma sırasında önce kanal görüntüleme cihazımızla tıkalı kanalın nerede olduğunu tespit ettikten sonra kısa sürede kanalınızı açıyoruz.
Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tıkanması oldukça sıkıntılı bir durumdur ve bir an önce açılması gerekir. Profesyonel ekibimiz kısa sürede kanalizasyonunuzu açarak sizi sıkıntılı durumdan kurtarır.
Su Kaçak Tespiti
Su Kaçak tespiti için firmamız personeli son teknolojik cihazları kullanarak arızanın nerede olduğunu tespit eder. Bu nedenle evinizin birçok yerini kırmaya gerek kalmaz. Mutfak gideri açma için sorunu bulup sorunlu yeri kırarak tadilatı yaptığımızda eviniz en ufak zaiyat ile kurtulacak ve tesisat sorununuz çözülecektir.

gideracmaservisi.com