Hurda fiyatları , Ankara hurda fiyatları , Bakır Hurda Fiyatları

Ankara Hurda Firması

2012 yılından beri Ankara’da hurda alımı yaparak dönüşüm sonrası Türkiye ekonomisine yeniden kazandırmayı hedef ediniyoruz.

Tüm gayemiz sıfır atık projelerine katkı sağlamak ve geri dönüşüm ile hurdaların tekrar ekonomiye kazandırılmasıdır. Bu nedenle demir, bakır, alüminyum, kurşun, pirinç, bronz gibi hurdalarınızı en yüksek Ankara hurda fiyatlarına alıyoruz.

Yerinde Söküm ve Hurda Alımı

Firmamızın sitesinin iletişim bölümündeki telefonumuzu arayarak hurdalarınızı yerinde alıyoruz. Yıkım söküm işleriniz için de bizi arayabilirsiniz. Çevreye hiçbir zarar vermeden yıkım ve söküm işlerinizi yaparak çıkan hurdalarınızı alıyoruz. Hurda fiyatları malzemenin cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bakır hurda fiyatlarına farklı teklifte bulunduğunuz gibi demir veya alüminyum hurdalarınız için de ayrı fiyat hesaplamaktayız.

Hurda alımında daima piyasanın üstünde fiyat teklif ettiğimiz gibi yıkım ve söküm ilerinizi en uygun fiyata yapmaktayız. Yılların verdiği bilgi birikimi ile profesyonel ekibimiz son teknolojik cihazlarımızla yılım işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan hizmet talebinde bulunduğunuz taktirde işi yerinde görüp ona göre fiyat vermekteyiz. Tüm hurda işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

ankarahurdam.com/tr/fiyat-listesi