gergi tavan , barisol tavan , gergi tavan fiyatları

İstanbul Gergi Tavan

İstanbul’da gergi tavan alanında hizmet veriyoruz. İşinin ehli ustalarımız ile beraber çözüm ortağınız olarak devam ediyoruz.

Evinizin daha şık ve ferah görünmesi için keşif desteğimizden hemen yararlanabilirsiniz. Gergi tavanın uygulanacağı alanı inceler ve en uygun ürünleri sunabiliriz. Gergi tavan esnek yapısı ve şık tasarımı ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Farklı geometrik şekillerde gergi tavan sistemleri yapılabiliyor. Bu da projelerde sınırsız bir seçim desteği veriyor. Gergi tavan sistemlerinde en önemli konu malzeme kalitesidir. Biz birinci sınıf malzemeler kullanarak gergi tavan sistemleri yapabiliriz. Bize bir telefonla kolayca ulaşabilir ve gergi tavan fiyatları konusunda detayları alabilirsiniz. Gergi tavan fiyatları için gerekli açıklamaları ekiplerimiz sizlere yapabilir.

Uygun Destek

İstanbul’da gergi tavan hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyoruz. Gergi tavan modellerimiz projelere uygun bir şekilde hazırlanabiliyor. Ucuz ve kaliteli gergi tavan için bizleri hemen arayabilirsiniz. Tavanlarınız çatlak, lekeli veya hasarlı durumdaysa geri tavan bu konuda sizlere gerekli desteği verebiliriz. Gergi tavanlar duvar boya ya da alçı panoya gerek kalmadan kullanılmaktadır. Bu sistemler ayrıca;

  • Işık kaynağı olarak kullanılabilir.
  • Kolayca temizlenebilir.
  • Alev almaz.
  • Nemden ve sudan etkilenmez.
  • Boya istemez.


Barisol Tavan kumaşları son zamanlarda kapalı mekanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Işık geçirebilen doku üzerine dijital baskı olarak üretilen bu uygulamalar alanlara ferahlık sunuyor. Barisol tavan sistemleri her mekanda kolayca kullanabilir. Hafif ve fonksiyonel yapısı ile beklentileri fazlasıyla karşılar Bakım gerektirmeyen ve kolayca silinen Barisol tavanlar yangına karşı da son derece dayanıklıdır.

www.istanbuldagergitavan.com