Teleskopik Tribün Koltuğu , Stadyum Koltuğu , Stadyum Koltukları

Dünya Kalitesinde Stadyum ve Konferans Koltuk Üretimi

Günümüzde stadyumlar, Teleskopik Tribün Koltuğu , konferans salonları, sinemalar ve tiyatro gibi yerlerde kullanılan koltukların kaliteli, uzun ömürlü ve konforlu olması talep ediliyor.

Firmamız sahip olduğu tecrübe, profesyonellik ve kalite ile Türkiye’nin en iyi ve konforlu stadyum koltuklarını üretiyor. Firmamız bünyesinde üretilen koltuk çeşitliliğimiz arasında konferans koltukları, sinema koltukları ve tiyatro koltukları gibi toplu kullanımın oldukça yoğun olduğu yerler için üretilen koltuklar bulunuyor. Ürettiğimiz koltukların kalitesi, tasarımı ve görselliği dünya standartlarındadır. Bu sayede toplu kullanım alanları için ürettiğimiz koltukların kullanım ömrü son derece uzun oluyor. Firmamız kalite ve üretim anlamında Türkiye’nin en önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Firmamız bünyesinde ülkemizin artan konferans koltuğu ihtiyacını en üst düzeyde karşılamak için yılda 50 bin adet konferans koltuğu üretimi yapıyoruz. Bu anlamda her türlü koltuk çeşidinde en yüksek koltuk üretim kapasitesine sahibiz.

Teknoloji Destekli Kaliteli Koltuk Üretimi

Firmamız üretimin her aşamasında kalite ve profesyonelliği en üst düzeyde ortaya koyuyor. Bu anlamda ülkemizin spora yaptığı yatırıma destek olmak amacıyla yüksek kapasiteli stadyum koltuğu üretiyoruz. Firmamız bünyesinde yılda 300 bin adet stadyum koltuğu üretiyoruz. Bu üretim kapasitemiz sayesinde stadyum ve spor salonlarının koltuk ihtiyacının büyük bir bölümünü yüksek kalite ve sağlamlıkla karşılıyoruz.


Aldekon olarak ürettiğimiz yüksek kaliteli ve tasarım harikası koltuklara örnek olarak daha birkaç ay önce açılan Göztepe Gürsel Aksel Stadyum Koltukları firmamız tarafından tam zamanında yapılarak teslim edilmiştir. Stadyum Koltuklarımızın sağlamlığının yanı sıra günümüzün modern çizgilerini ergonomik bir oturum şekli ile sunuyoruz. Sahip olduğumuz yüksek ve teknolojik üretim kapasitesi ile tüm stadyum koltuk ihtiyaçlarınızı en kısa sürede üreterek montaj hizmetini de alanında uzman personellerimiz ile birlikte sunuyoruz.

aldekon.com