telefon askısı, askılı telefon kılıfı, ipli telefon kılıfı

Şık ve Kullanışlı Telefon Askıları 

Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlarda özellikle kazalara karşı korumak amaçlı telefon askıları hazırlanmaktadır.

Birbirinden şık ve kullanışlı telefon askısı modelleri kullanıcılar için en uygun renk seçenekleri üzerinden tercih yapılmasını sağlamaktadır. Kullandığınız telefonları daha güvenli bir şekilde taşıyabilmeniz için boyundan asarak kullanabileceğiniz askılar hazırlanmaktadır.

Kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyeceğiniz askılı telefon kılıfı telefonunuzun güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Farklı modellere göre belirlenecek olan detaylar üzerinden tercih yapılabilir. Çok sayıda farklı seçeneğin oluşturulması sayesinde her kullanıcının zevkine uygun seçim yapılması sağlanmaktadır. Online olarak satışa sunulan ürün seçenekleri farklı renklerde hazırlanmaktadır. Bu sayede kullanıcılar için en uygun renk seçeneklerinin belirlenmesi sağlanmaktadır.

İpli Telefon Kılıfı Fiyatları 

Düşme riskine karşı önlem almak isteyenler tarafından tercih edilmekte olan ipli telefon kılıfı şık tasarımı sayesinde günlük hayatınızda daha pratik kullanım imkanı sağlamaktadır. Modellere göre belirlenen en uygun fiyat seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır. Güvenli alışveriş seçeneği sayesinde kullanıcılar herhangi bir sorun yaşamadan istedikleri ürüne kolayca sahip olabilirler.

zoey-design.com