sineklik, plise sineklik, stor sineklik

Profesyonel Sineklik Sistemleri

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde yaşam ve çalışma alanlarında ortaya çıkabilecek sorunlar arasında sinek istilalarının ön plana çıktığı görülüyor.

Yaşam ve çalışma alanların yaz aylarıyla birlikte sinek sayısında büyük bir artış görülüyor. Birçok kişi bu sinekleri hem hijyen hem de yaşan konforu anlamında bulunduğu yerde istemiyor. Bunun sağlamanın en etkili ve sürekli yöntemi ise yaşam ve çalışma alanları için sineklik monte edilmesi ile gerçekleşiyor. Firmamız bu anlamda hem son derece kullanışlı hem de görsel anlamda evin dekorasyonu ile uyumlu sineklik sistemlerinin tasarlayarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Firmamız bünyesinde birbirinden farkı tasarıma ve kullanım tarzına sahip sineklik modelleri sunuluyor. Firmamız tarafından sunulan stor sineklik modelleri hem sineklerden yaşam ve çalışma alanlarını korurken hem de frenli sistemi ile saniyeler içerisinde indirebilir ya da kaldırabilirsiniz. Yaşam alanlarının genel stor perdeleri ile uyumlu bu sistemler sayesinde görsel dekorasyonda korunmuş oluyor.

Plise Sineklik Modelleri

Firmamız bünyesinde her biri farklı çalışma özelliklerine ve görselliğine sahip çok sayıda sineklik sistemleri sunuluyor. Firmamız bünyesinde plise sineklik, içten takmalı sineklik, stor sineklik ve sürme sineklik modellerini sunuyoruz. Bu modeller arasında 17 ve 28’lik plise sineklik modellerimiz büyük bir ilgi görüyor. Alüminyum profillerden oluşan bu sineklik sistemi yatay bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Pileli tül ve bu tülleri bir arada tutan gergi iplerinden meydana gelen bu sistemler sineklere karşı üst düzey koruma sağlarken görsel anlamda da oldukça estetik bir tarz sunuyor.

sinekliksistemleri.com.tr