eşli batak oyna, çanak batak , online batak oyna

Batak Oyunu

Kart oyunları oynamayı seviyor musunuz? Artık hem eşli hem de online bir şekilde batak oyunu oynayabilirsiniz.

Batak oyunu en sevilen ve tercih edilen telefon oyunlarından birisidir. Özellikle eşli ve online batak oyna özelliği ile yetişkinler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Batak Oyunu Özellikleri

Yeni gelen güncellemelerle birlikte batak oyunu artık daha zevkli ve daha eğlencelidir. Kendi arkadaşlarınızla online batak oynayarak özel masalar oluşturabilirsiniz. Koz maça, ihaleli maça, eşli ihaleli oyun seçenekleriyle artık batak oyununu telefonunuzda keyifle oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı oyununuza davete ederek birlikte masalar oluşturabilir oyun keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.  Batak oyununu telefonda online olarak oynandığı için yazılım tarafından değil gerçek oyuncularla birlikte oynarsınız. Eşli batak oyun özelliğiyle en yakın arkadaşınızla batak eşi olabilir ve oyunun zevkini birlikte çıkarabilirsiniz.

Batak oyunları arasında en popüler olan çanak batak ile oyununuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Batak oyunun geliştirilmiş ara yüzü sayesinde oyunlarınız artık daha gerçekçi ve daha keyiflidir. Oyunlarınızı birbirinden farklı masalarda oynayabilir ve çeşitli batak oyunu türlerini seçebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınız için özel masa da açabilirsiniz. Online batak oyunundaki ödüller sayesinde de oyunu oynamak daha zevklidir. Eşiniz ile ve ya arkadaşlarınız ile eşli batak oyna özelliği sayesinde artık en yakınlarınızla batak keyfini çıkarabilirsiniz. Batak oyununu ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirerek hemen oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

play.google.com/store/apps/details?id=com.matsgame.spades