En iyi Yaz kampı , Yüzme kursu , Jimnastik kursu

Aquakamp Yaz Kampı ve Okulu

Firmamızın Aquakamp kamplarına katılmak için gerek yurtiçi gerekse yurtdışından binlerce öğrenciler her sene okul dışı eğitim olarak faaliyetimize katılmaktadır.

Uluslararası düzeyde gerçekleştirdiğimiz büyük organizasyonlara katılan öğrencilerimiz büyük ve değişik deneyimler yaşamaktadır. Yaz kampı etkinliklerimizde yüzme kursu ve jimnastik kursu faaliyetlerimizde mevcuttur.

Yaz Kamplarının Önemli

Yaz kampları çocuklarının hem fiziksel gelişimini hem de ruhsal gelişimini olumlu yönde etkiler ve gençlerin topluma adapte olmasını kolaylaştırır. Kendine özgüven sağlayan kamplarımız aynı zamanda öğrencilerimizin öğrenme becerilerini artırır. Yüzme kursu hocalarımız oldukça profesyonel ve uzman yüzücüler olup her yaşa göre ayrı havuzlarda eğitim vermektedir.

Jimnastik kursu etkinliklerimizde öğrencilerimizin hem ruhsal gelişimi sağlanır hem de beden sağlığı olarak fit vücuda sahip olurlar.

Aquakamp olarak firmamız tüm etkinliklerinde oldukça uygun fiyat vermektedir. Tüm etkinliğimiz için verilen fiyatları farklı firmalarla karşılaştırdığınızda aradaki farkı göreceksiniz. Uygun fiyat olmasına rağmen tüm etkinliklerimizde zengin içerikler hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin kamp döneminde bir anı bile boşa geçmiyor zamanlarının tamamı etkinliklerle geçiyor.

aquakamp.com